OSP Stara Miłosna

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek...niezmiennie od 100 lat!

Chciałbyś zaangażować się na rzecz lokalnej społeczności? Od dzieciństwa podziwiałeś pracę strażaków? To ogłoszenie jest dla Ciebie!  Ochotnicza Straż Pożarna Stara Miłosna na bieżąco rekrutuje nowych członków. 

Jeżeli jesteś w wieku 18-65 lat, posiadasz dobre zdrowie i gotów jesteś poświęcić kilka h tygodniowo, zadzwoń do nas na numery podane poniżej, napisz e-maila bądź przyjdź do siedziby przy Trakcie Brzeskim 28 i dowiedz się więcej.

Szczególnie mile widziane są osoby, które ukończyły już min. kurs podstawowy strażaka ochotnika bądź posiadają uprawnienia na kierowanie pojazdami kategorii C. Jeżeli jednak chciałbyś dopiero poznać tajniki strażackiego rzemiosła drzwi OSP są również dla Ciebie otwarte.

OSP Stara Miłosna podejmuje rocznie ok. 300 interwencji na terenie Warszawy i okolic. Aktualne informacje z życia i działań jednostki można znaleźć na jej funpage:

https://www.facebook.com/OSP.STARA.MILOSNA/OSP Stara Miłosna

OSP Stara Miłosna
ul. Trakt Brzeski 28
05-077 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: (22) 773 39 78
fax: (22) 773 33 15
kom: 666 841 246